Atgal į Delfi

Konkurso taisyklės

1. Konkurso pavadinimas: „Laiškas mamai”.

2. Konkurso organizatorius: UAB „Delfi“.

3. Konkurso Mecenatas: UAB „Norfos mažmena“.

4. Konkursas „LAIŠKAS MAMAI” vyksta polapyje https://laiskasmamai.delfi.lt . Dalyvauti galima: nuo 2022.04.11 iki 2022.05.02.

5. Dalyviai kviečiami parašyti nuoširdų, kupiną meilės laišką mamai. Visi laiškai matomi projekto lange. Įdomiausi laiškai bus publikuojami Delfi rubrikoje „PILIETIS“. Dalyviai taip pat gali išsiųsti elektroninį sveikinimo atviruką mamai nurodytu elektroninio pašto adresu.

6. Komisijos atrinktų trijų laiškų autoriai apdovanojami Mecenato įsteigtais prizais. Komisiją sudaro po vieną rubrikos “Pilietis”, UAB “Delfi” ir UAB “Norfos mažmena” atstovą.

7. Prizai: 50 eur vertės maisto produktų rinkinys.

8. Dėl prizų UAB „Delfi“ susisieks su laimėjusiais konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.

9. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis:

  • Vardas;
  • Pavardė;
  • Miestas;
  • Kontaktinis telefono numeris;

10. Konkurso dalyviai sutinka, kad jų pateiktas “Laiškas mamai” būtų talpinamos ir viešai skelbiamos www.delfi.lt

11. Prie pateiktų laiškų visi norintys gali paspausti “širdelę”, taip parodant, kad pateikta istorija patinka, tačiau tai neturi įtakos konkurso rezultatams.

12. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 14 metų.

13. Konkurso dalyviai įsipareigoja laikytis šių taisyklių.

14. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu, taip pat skelbiant konkurso laimėtojus. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.

15. Konkursui pateikta informacija turi būti sukurta ją įkeliančio asmens ir nepažeisti kitų fizinių ar juridinių asmenų teisių.

16.Konkurso organizatorius arba Mecenatas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale DELFI informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.